Щиро вітаємо волонтерів, представників благодійних організацій та просто небайдужих жителів Великоберезнянської територіальної громади з Міжнародним днем волонтера.

Не вимагаючи винагороди, волонтери допомагають вирішувати найгостріші проблеми сьогодення: нерідко ризикуючи власним життям, вони прямують на Схід, де на їхню допомогу і підтримку чекають наші воїни; вони піклуються про самотніх літніх людей та хворих дітей; вони прилаштовують “в добрі руки” безпритульних тварин... Завдяки цим Людям з великої літери, серця яких сповнені добротою, любов’ю та чуйністю, наш світ щомиті стає кращим — і це найцінніше!

Ми сердечно вдячні вам за невичерпну жагу приносити користь нашій громаді, за чуйність і незламну віру у свій народ.

У святковий день від усієї душі хочемо побажати міцного здоров'я і незламної віри, сміливих ідей і добрих надій, впевнених планів та обов’язкової удачі, незгасимого оптимізму і відмінного виконання всіх поставлених завдань!