Робоча зустріч з обговорення схеми санітарної очистки населених пунктів.

Дата: 16.12.2021 23:26

Великоберезнянська селищна рада є членом регіональної асоціації органів місцевого самоврядування «Закарпаття – за чисте довкілля», завданням якої є розробка заходів з питань природоохоронної діяльності. Одним з цих заходів є розробка схеми санітарної очистки населених пунктів територіальних громад Закарпатської області, а саме тому сьогодні відбулася робоча зустріч членів РАОМС «Закарпаття-за чисте довкілля». Членами асоціації було обговорено ряд питань та прийняті рішення по розробці схем санітарної очистки населених пунктів відповідних територіальних громад.

На даний час в нашій та сусідніх територіальних громадах існує проблема з вивезенням твердих побутових відходів і їхньою подальшою утилізацією. Вирішенням цієї гострої проблеми має стати сміттєсортувальний завод, що повинен бути побудований в Полянські територіальній громаді до кінця 2022 року.