Фото без опису

ТОВ «Закарпаттяенергозбут» інформує про новий функціонал, запроваджений  для зручності споживачів – шеринг завірених копій цифрових документів через додаток «Дія».

 

Відтепер відвідувачі Центрів обслуговування клієнтів товариства можуть скористатися QR-кодом і за кілька хвилин поділитися завіреними цифровими копіями документів. Це знадобиться при укладанні договору про постачання електричної енергії чи природного газу, договору на реструктуризацію заборгованості та ідентифікації особи в електронній

формі.

 

«Розробка нових сервісів для зручності споживачів, діджиталізація залишається одним із пріоритетних напрямків діяльності компаній групи Тоlk, до якої входить і ТОВ «Закарпаттяенергозбут». Ми впевнені, що шеринг суттєво скоротить час на відвідування центрів нашими споживачами та одночасно полегшить роботу працівникам ЦОК. Також це зекономить ресурси на використання паперу при копіюванні документів. Крім того, інтеграція з «Дією» робить процеси зручнішими, і споживачі більше не хвилюватимуться про забуті вдома документи», – розповіла директорка товариства Наталія Німець.

Інформація щодо нового сервісу розміщена у кожному Центрі обслуговування клієнтів ТОВ «Закарпаттяенергозбут».

 

Як скористатися QR-кодом для шерингу документів?

 

Щоб надіслати копії цифрових документів з «Дії», потрібно відсканувати QR-код сканером у «Дії» та підтвердити запит на передачу документів. Сканер QR-кодів знаходиться в правому верхньому куті в розділі «Документи» застосунку «Дія». 

 

У разі виникнення запитань фахівці товариства допоможуть вам скористатися сервісом шерингу документів через «Дія».

 

Отримуйте послуги комфортно!

 

Пресслужба ТОВ «Закарпаттяенергозбут»