ІХ Всеукраїнський форум місцевого самоврядування

Дата: 22.09.2022 15:06

Для вирішення складних викликів, з якими зіткнулася Україна під час війни, вкрай важливим є стратегічний діалог між місцевою, регіональною та національною владою, саме тому сьогодні у м.Львів проходить ІХ Всеукраїнський форум місцевого самоврядування в якому бере участь і Великоберезнянський селищний голова Богдан Кирлик. Учасниками форума також є: Олексій ДАНІЛОВ — Секретар РНБО; Руслан СТЕФАНЧУК - Голова Верховної Ради України; Андрій ГЕРУС - голова Комітету ВРУ з питань енергетики та житлово-комунального господарства; Олексій ЧЕРНИШОВ - Міністр розвитку громад та територій України; Віталій БЕЗГІН - народний депутат України, Голова підкомітету Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування; Андрій САДОВИЙ - Львівський міський голова та багато інших представників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади. На форумі обговорять наступні проблеми: Стратегія та повноваження міст під час війни, фінансування та економічний розвиток громад в умовах війни, стійкість та відбудовоздатність громад, енергетична безпека та інші питання, що є ключовими у цей важкий для нашої держави час.