Відзначення Міжнародного дня волонтера!!!

Дата: 19.12.2022 09:45

Днями, з нагоди Міжнародного Дня волонтера, в   приміщенні   Великоберезнянської селищної ради  відбулась урочиста церемонія  вітання та нагородження волонтерів нашої громади, людей, які не рахуючись  ні з чим , надають допомогу нашим захисникам і захисницям.

Грамоти за  вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху громади та активну благодійну діяльність   вручили волонтерам  керівництво селищної ради спільно з представниками 2 відділу Ужгородського РТЦК та СП.

Сьогодні волонтери   - це той ланцюжок, який поєднує армію  і  народ України.  Нехай ваші благі справи повертаються вам сторицею! Бажаємо усім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя всі нашій державі.

Кожен, хто допомагає, робить великий вклад у нашу спільну Перемогу! Дякуємо усім волонтерам!