Фото без опису

Шановні захисники і захисниці України, дорогі земляки!

Цієї неділі, 1 жовтня, у зв’язку із зміною церковного календаря ми вперше відзначаємо день захисників і захисниць. Усіх, хто б’ється заради держави. Усіх, хто віддав своє життя заради України. Це свято поєднало традиції минулого і сучасності, давні історичні подвиги та звитягу воїнів сьогодення.

Наша віра, правда та звитяга як символи свята Покрови завжди допомагали нам вистояти у боротьбі з ворогами й надалі надихають нас на перемогу. Нехай незламний і нескорений козацький дух захисників української землі усіх поколінь назавжди буде для нас невичерпним джерелом натхнення для розбудови сучасної та міцної України.

Висловлюю велику вдячність і повагу всім, хто стоїть тепер в ім’я миру в Україні. Низький уклін всім землякам, хто захищав і продовжує захищати цілісність і суверенітет нашої Держави. Схиляю голову у жалобі за тими, хто віддав життя за Україну.

Бажаю українським воїнам доброго здоров’я та бадьорості духу, незламної волі, надійного родинного тилу й тепла рідної домівки. Нехай з вами буде правда і перемога задля щасливого майбутнього наших нащадків, задля процвітання нашої рідної України!

Мирного неба над головою усім нам! Нехай Пресвята Богородиця береже Україну під своїм Покровом!

Зі святом! Слава Україні! Героям слава!