Фото без опису

Із 26 на 27 вересня на 60-му році відійшов у вічність відомий закарпатський футболіст Володимир Михайлович Коман. Прощання із футболістом відбудеться завтра в Угорщині.

Народився Володимир Коман 20 лютого 1964 року у смт В. Березний. До 13 років виступав за команду В. Березного. У 13 років його запросили у Київський спортінтернат, а у 15-ть вже одягнув футболку юнацького складу київського «Динамо». Грав також і за основний склад. Згодом був гравцем ужгородського «Закарпаття», чернівецької «Буковини». У 27 років підписав контракт із угорським клубом «Сомботхей». До завершення кар’єри виступав за команди вищої ліги Угорщини та Австрії. Усе життя був дуже активним. Часто приїзжав на свою Батьківщину, допомагав футболу Великоберезнянщини. Попереду було багато планів, але життя обірвалося неочікуванно.

Володимир Михайлович Коман вніс значний внесок у розвиток футболу Закарпаття. Він увійшов до когорти тих, хто виступав за команди вищих ліг СРСР, Угорщини та Австрії. Володимира Комана не стало, але пам’ять про нього буде жити довго.