Як виплачуватимуть 2000 грн на дітей для підготовки до навчального року: текст постанови КМУ

6 серпня набрала чинності Постанова КМУ №803, якою запроваджено виплату одноразової грошової допомоги у розмірі 2000 грн на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року

У селищній раді обговорили питання закінчення розслідування гострих професійних захворювань серед медичних працівників

Сьогодні, 4 серпня, у Великоберезнянській селищній раді відбулося зустріч зі страховим експертом з охорони праці Ужгородського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування Сергієм Дутовим. До обговорення долучилися секретар ради Владислав Веселовський і директор КНП «Великоберезнянська лікарня» Світлана Голош. Під час зустрічі було розглянуто питання закінчення розслідування гострих професійних захворювань, які сталися серед медичних працівників у період 2020-2021 років у комунальному некомерційному закладі “Великоберезнянська лікарня”.