Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису18 грудня 2017 відбулася чергова п’ятнадцята сесія Великоберезнянської селищної ради сьомого скликання. На розгляд сесії винесено 37 питань, серед яких - підсумки роботи за 2017р., бюджет селищної ради на 2018 рік , програми та плани роботи на 2018 рік, питання землекористування.
Після завершення сесії до депутатів селищної ради та запрошених з привітальним словом звернувся Декан Великоберезнянського Деканату Мукачівської Греко - Катольцької Єпархії УГКЦ Отець Василь Данилаш, який висловив подяку за відновлення старовинного церковного годинника Базюку В.Ф., Кошевому В.І., Кирлику Б.Ю., Ігнатею М.М. та Шведі В.М.
Також з привітання до присутніх звернувся селищний голова Б.Ю.Кирлик, відзначивши високі досягнення наших тренерів- спортсменів Джупіна Ю.Ю., Шевченко В.М., Рогача І.І., особистий внесок та активну громадську позицію Гопко Т.В., Костенко О.Ю., високий професіоналізм депутатів працівників селищної ради.