Великоберезнянська селищна рада

Дата: 27.12.2017 09:15

18 грудня 2017 відбулася чергова п’ятнадцята сесія Великоберезнянської селищної ради сьомого скликання. На розгляд сесії винесено 37 питань, серед яких - підсумки роботи за 2017р., бюджет селищної ради на 2018 рік , програми та плани роботи на 2018 рік, питання землекористування.
Після завершення сесії до депутатів селищної ради та запрошених з привітальним словом звернувся Декан Великоберезнянського Деканату Мукачівської Греко - Катольцької Єпархії УГКЦ Отець Василь Данилаш, який висловив подяку за відновлення старовинного церковного годинника Базюку В.Ф., Кошевому В.І., Кирлику Б.Ю., Ігнатею М.М. та Шведі В.М.
Також з привітання до присутніх звернувся селищний голова Б.Ю.Кирлик, відзначивши високі досягнення наших тренерів- спортсменів Джупіна Ю.Ю., Шевченко В.М., Рогача І.І., особистий внесок та активну громадську позицію Гопко Т.В., Костенко О.Ю., високий професіоналізм депутатів працівників селищної ради.