Великоберезнянська селищна рада

Великоберезнянський РВ ГУДМС України в Закарпатській області

Дата: 26.02.2019 09:16

До уваги виборців!

Паспорт є підставою для отримання виборчого бюлетеня. Аби не втратити право голосу на виборах Президента України, перевірте чинність вашого документа.

А саме, чи вклеєне фото по досягненню 25 чи 45-річного віку. Зробити вклейку можна впродовж місяця з дати народження. У іншому випадку, доведеться робити новий ID-паспорт. Терміни виготовлення електронного документа 20 робочих днів, або 10 робочих днів у терміновому режимі ( плюс 2-3 робочі дні на доставку до підрозділу).

Важливо! Власники ID-карток жодним чином не будуть обмежені в праві голосу на майбутніх виборах 31 березня. При цьому нова ID-картка, до завершення паспортної реформи, використовується в Україні  на рівні з попереднім зразком паспорта громадянина України у формі книжечки ( зразка 1994 року), що видавався громадянам раніше.