Великоберезнянська селищна рада

Дата: 05.03.2019 11:29

Великоберезнянська селищна рада розпочинає процес розробки програми «Стратегія розвитку селища Великий Березний, як центру потенційної об’єднаної територіальної громади». Першим етапом є створення робочої групи з числа депутатів, членів виконкому, підприємців та керівників підприємств, установ, організацій, представників громадських організацій, представників медичних, освітніх та культурних закладів, активістів… Перше засідання заплановане на 12 березня 2019 року о 14.00 к.ч. у великому залі селищної ради. Запрошуємо бажаючих включитися у велику і відповідальну роботу, запропонувати свої кандидатури до складу робочої групи. Звертатися до заступника селищного голови Маркевич Галини Михайлівни.