Зустріч селищного голови Б.Ю.Кирлика з батьками наших юних футболістів

Дата: 05.03.2019 11:34

05 березня 2019року відбулась зустріч селищного голови Б.Ю.Кирлика з батьками наших юних футболістів. У ході зустрічі обговорено ряд проблемних питань, з якими стикаються наші юні футболісти та їх батьки. У свою чергу, селищний голова відмітив, що сьогодні існує потреба в проведенні якісних змін у сфері фізичної культури і спорту на основі використання сучасних підходів, об’єднання зусиль зацікавлених організацій та широких верств населення і запевнив, що селищна рада і надалі сприятиме розвитку фізичної культури та спорту в селищі.

Основне питання, яке обговорювалося, це відсутність у селищі спортивного комплексу, де могли б тренуватися любителі спорту. Шанс мати такий комплекс було втрачено, коли селищна рада передала ФОК, що біля стадіону , Великоберезнянській районній раді, а та, в свою чергу, його продала. Наразі йде розмова про проектування "Ареалу здоров'я та спорту" на території між школою-інтернат та заправкою ВОГ. Питання буде винесене на розгляд сесії.