Великоберезнянська селищна рада

Великоберезнянський РВ ГУДМС України в Закарпатській області

Дата: 26.02.2019 11:55

Оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки при досягненні 14-річного віку!

Для проходження зовнішнього незалежного оцінювання обов’язково є наявність паспорта громадянина України ( ID-картки ).

Наразі громадянський паспорт молоді люди отримують з 14-річного віку. Для отримання ID-картки потрібно не пізніше, ніж через місяць після досягнення учнем 14 років, звернутися до територіального підрозділу міграційної служби. Вперше електронний паспорт оформляється виключно за місцем реєстрації.

Перелік документів, необхідних для оформлення пластикового паспорта, зведений до мінумуму - свідоцтво про народження, паспорти батьків, довідка про реєстрацію місця проживання, ідентифікаційний код.

Послуга для юних заявників є безкоштовною.