Великоберезнянська селищна рада

Оголошення про проведення громадського обговорення щодо добровільного об’єднання територіальних громад

Дата: 11.07.2017 13:32

Відповідно до статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», розпорядження Великоберезнянського селищного голови від 04 травня 2017 року № 26   «Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селища», селищний голова смт. Великий Березний ініціює проведення громадського обговорення пропозиції щодо добровільного об’єднання територіальних громад на загальних зборах громади селища Великий Березний.

Найменування об’єднаної територіальної громади: Великоберезнянська селищна територіальна громада.

Перелік територіальних громад,  яким пропонується об’єднання, із зазначенням відповідних населених пунктів:

с. Розтоцька Пастіль, Костева Пастіль, Бегендецька Пастіль, Руський Мочар — Розтоцько - Пастільська сільська рада.

Громадські слухання відбудуться 16.07.2017 року у залі Великоберезнянської селищної ради вул. Шевченка, 12 (другий поверх) о 15-00 год.

На громадські слухання запрошуються депутати обласної, районної та селищної рад, голова Великоберезнянської районної державної адміністрації, голова Великоберезнянської районної ради, члени виконавчого комітету Великоберезнянської селищної ради, керівники підприємств, організацій, установ, громадських організацій незалежно від форми власності, представники засобів масової інформації, жителі селища Великий Березний.

Пропозиції та зауваження приймаються у усній та письмовій формі за адресою: смт. Великий Березний, вул. Шевченка, 12 тел. 2-15-62; 2-12-83 або на електрону пошту  velbereznyj@gmail.com із зазначенням прізвища ім’я по-батькові та адреси особи, яка їх подає, для юридичних осіб із значенням найменування та їх місцезнаходження до початку проведення громадських слухань.