Великоберезнянська громада

Закарпатська область, Ужгородський район

Збори по обговоренню питання об’єднання громад сіл Розтоцько-Пастільської сільської ради з смт. Великий Березний

Дата: 11.07.2017 13:43

На зборах, що відбулися 9 липня 2017р у клубі села Костева Пастіль, по обговоренню питання об’єднання у громаду з центром у смт. Великий Березний, жителі сіл Розтоцько-Пастільської сільської ради (К.Пастіль, Р.Пастіль, Б.Пастіль, Р.Мочар) проголосували за початок процесу об’єднання чотирьох сіл Розтоцько -Пастільської сільської ради з Великоберезнянською селищною радою. Прийшов час робити зміни! Обєднуватись та співпрацювати!

Світлина від Великоберезнянська селищна рада.Світлина від Великоберезнянська селищна рада.