У грудні 2018 року ми інформували мешканців селища про те, що у рамках співпраці Закарпатської обласної ради з Пардубіцьким краєм Чеської республіки та Благодійним Фондом «ВІЗа» було реалізовано перший етап проекту «Реконструкція системи опалення з будівництвом твердопаливної котельні контейнерного типу в ДНЗ №2 в смт. В.Березний » - демонтовано стару та встановлено нову систему теплопостачання. Наступний етап - встановлення модульної котельні . Саме з цієї нагоди наше селище 23 травня 2019р.відвідала чеська делегація на чолі з гетьманом Пардубіцького краю Мартіном Нетолицьким. Гостей супроводжував директор благодійного фонду «ВІЗа» Чубірко В.В. Делегація відвідала ДНЗ№2, де оглянула нову систему опалення та нову модульну котельню. З вітальним словом до присутніх звернувся селищний голова Б.Ю. Кирлик, який відмітив, що завдяки співфінансуванню Пардубіцького краю Чеської Республіки, благодійного фонду «ВіЗа» та селищної ради реалізація даного проекту дозволить створити комфортні умови для дошкільнят. Слова щирої подяки висловила завідувач ДНЗ №2 - Беца Г.М. Вихованці садочка порадували присутніх концертною програмою та отримали від гостей із Чехії подарунки .