Великоберезнянська селищна рада

УВАГА!!!

Дата: 15.11.2017 14:36

До відома жителів

смт. Великий Березний !!!

Управлінням цивільного захисту Закарпатської ОДА 16-17 листопада 2017 року проводитиметься комплексна перевірка діючої системи централізованого оповіщення цивільного захисту Закарпатської області із залученням всіх засобів доведення  інформації (електричні сирени, гучномовці, дротове мовлення).  Звертаємось до усіх мешканців селища та гостей з проханням зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового мовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку та інше), а також сигнали електросирен, розміщених на територіях підприємств та організацій, є навчальними.

Нагадуємо, що уривчасте звучання електросирен означає – «Увага Всім». Почувши їх звучання необхідно включати обласне телебачення, радіомовлення (дротове або ефірне) для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.