РОБОТУ ПО РОЗРОБЦІ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУ РОЗВИТКУ ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ РОЗПОЧАТО!

Дата: 14.03.2019 15:15

12 березня 2019 року, під головуванням селищного голови Богдана Кирлика відбулось перше засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Великоберезнянської громади. Участь в засіданні взяли: керівник Закарпатського ВП «ЦРМС»- Іван Дем'янчук, експерт регіонального розвитку Закарпатського ВП «ЦРМС»- Микола Сюсько, консультант Закарпатського РВ АМУ -Олег Лукша, консультант Закарпатського РВ АМУ -Павло Рябоконь, заступник голови Великоберезнянської РДА- Іван Мицьо, депутати та члени виконкому селищної ради, голови сільських рад, керівники підприємств, установ, організацій, підприємці та представники громадських організацій. В ході роботи, мова йшла про необхідність розробки стратегічного плану розвитку Великоберезнянської громади. Відбувся огляд процесу стратегічного планування громади, а також обговорено процес соціально-економічного аналізу. Наступне засідання робочої групи заплановано провести у травні 2019 року.