Великоберезнянська селищна рада

Всеукраїнська інформаційна кампанія "Я – Громада!"

Дата: 10.06.2019 13:38

Всеукраїнська інформаційна кампанія "Я – Громада!" вирушає на Закарпаття

На Закарпатті заходи кампанії відбудуться у Рахові, Великому Березному та Батьові.

З 13 по 15 червня 2019 року Всеукраїнська інформаційна кампанія «Я – громада!», організована спільними зусиллями Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Програми «U-LEAD з Європою», проводить свої публічні заходи в Закарпатській області.

Інформаційна кампанія «Я – Громада!» охопить 39 населених пунктів у різних областях України. Вона має на меті інформувати населення про реформу децентралізації та її аспекти, зокрема, у сфері освіти та охорони здоров'я, підвищити обізнаність громадськості щодо її сутності, продемонструвавши найкращі практики вже існуючих об'єднаних територіальних громад (ОТГ), а також заохотити громадян стати агентами змін.

У Закарпатській області кампанія проходитиме у Рахові (13 червня о 17:00 перед Будинком культури), Великому Березному (14 червня о 17:00 на центральній площі біля РДА) та Батьові (15 червня о 14:00 на місцевому стадіоні).