Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

14 червня 2019 року, відбулося друге засідання Робочої групи з розробки стратегії розвитку Великоберезнянської громади.
З привітальним словом до учасників робочої групи звернувся селищний голова Богдан Кирлик, який відмітив, що стратегія розвитку Великоберезнянської громади, це сценарій розвитку громади, що формується на баченні громади, передбачає активну участь мешканців громади у всіх процесах соціально-економічного розвитку.
В засіданні прийняв участь голова Полянської об'єднаної громади Іван Дрогобецький, який розповів про можливості, які відкриваються перед громадою після об’єднання, про зміни в Полянській громаді, що відбулись завдяки реформі децентралізації і завірив що секрет успіху громади знаходиться саме в самій громаді.
Радник з питань регіонального розвитку Закарпатського ЦРМС - Микола Сюсько – розповів про актуальність розробки стратегічного плану, продемонстрував результати опитування мешканців громади та представників бізнесу, яке проводилося протягом квітня-травня 2019 року, доповів про соціально-економічний аналіз громади, який розроблявся на основі даних за останні 5-6 років. Дослідження показало, що хоч у громаді є певні проблемні питання, проте, також є багатий потенціал до подальшого розвитку, що може стати основою майбутньої стратегії.
До засідання Робочої групи долучився консультант Закарпатського РВ АМУ Олег Лукша. Спільно із учасниками групи, аналізував фактори, що мають суттєвий позитивний та негативний вплив на громаду.
Директор Закарпатського ЦРМС Іван Дем’янчук, відмітив, що заслуговує схвалення те, що в селищі усвідомлюють, що стратегічне планування це важливий інструмент розвитку громади, і запевнив що ЦРМС готовий надати посильну допомогу в процесі розробки .
Загалом, на заході було обговорено сценарій розвитку Великоберезнянської громади, визначено стратегічне бачення громади, розроблено подальші кроки зі стратегічного планування.