Після отримання Розпорядження голови Закарпатської ОДА Ігоря Бондаренко «Про затвердження висновку щодо відповідності Конституції та Законам України проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад області» за №474 від 03.09.2019р., депутати Великоберезнянської селищної ради учора, 05.09.2019р. зібрались на позачергову сесію, де одноголосно було прийнято рішення №616 «Про добровільне об’єднання територіальних громад», згідно з яким громади селища Великий Березний Великоберезнянської селищної ради, сіл Розтоцька Пастіль, Костева Пастіль, Бегендецька Пастіль та Руський Мочар Розтоцько-Пастільської сільської ради об’єднуються у Великоберезнянську територіальну громаду з адміністративним центром у селищі Великий Березний.