Великоберезнянська селищна рада

ІIІ-Й "ДИТЯЧИЙ ТУРНІР З ФУТБОЛУ - 2019"

Дата: 17.09.2019 11:22

15.09.2019р. за підтримки Великоберезнянської селищної ради та ГО «Федерації футболу Великоберезнянського району» у селищі відбувся уже традиційний ІІI-й «Дитячий турнір з футболу – 2019», в якому прийняли участь п'ять команд юних футболістів, а саме : 1. ФК "Фаворит - 1" (смт. Великий Березний) 2. ФК "Фаворит - 2" (смт. Великий Березний) 3. "ДЮСШ - 1" (м. Ужгород) 4. "ДЮСШ - 2" (м. Ужгород) 5. ФК "Сузір'я" (м. Свалява). У результаті запеклої боротьби між командами, переможцями турніру стали футболісти ФК "Сузір'я" (м. Свалява), друге місце зайняла команда "ФК "Фаворит - 1" (смт.Великий Березний), третє міце - команда "ДЮСШ - 1" (м.Ужгород). Переможці турніру були нагороджені кубками та медалями. Також було визначено та нагороджено пам’ятними статуетками кращих гравців турніру, серед яких: Кращий воротар - Сивак Юрій, ФК "Фаворит - 2" (смт. Великий Березний) Кращий захисник - Михайлюк Маргарита, "ДЮСШ - 2" (м. Ужгород) Кращий півзахисник - Ленарт Михайло, "ДЮСШ - 1" (м. Ужгород) Кращий нападник - Цибик Юрій, ФК "Фаворит - 1" (смт. Великий Березний) Кращий бомбардир - Русин Михайло, ФК "Сузір'я" (м. Свалява) Усі команди-учасники турніру отримали футбольні м’ячі.