Великоберезнянська селищна рада

Проводяться ремонтні роботи по створенню Центру надання адміністративних послуг у Великоберезнянській селищній раді

Дата: 24.09.2019 15:01

У грудні 2018 року команда напряму з покращення якості адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою» оголосила третій раунд відбору громад для надання допомоги у модернізації та створенні ЦНАП. Комісія з відбору у складі експертів Програми, представників Секретаріату Кабінету Міністрів України, Мінрегіону та Мінекономрозвитку проаналізувала 327 заявок із 22 областей України та відібрала 151 заявку для подальшого аналізу спроможності громад та розробки Технічних Завдань для створення чи модернізації ЦНАП.

27 травня 2019 року селищним головою було підписано Декларацію про наміри щодо створення Центру надання адміністративних послуг у Великоберезнянській селищній раді. На даному етапі у приміщенні майбутнього розміщення Центру проводяться ремонтні роботи.