Великоберезнянська селищна рада

Третє засідання робочої групи з розробки проекту Стратегії розвитку Великоберезнянської ОТГ на 2020-2027роки

Дата: 31.10.2019 10:19

Учора, 30 жовтня 2019 року під головуванням селищного голови Богдана Кирлика було проведено третє засідання робочої групи з розробки проекту Стратегії розвитку Великоберезнянської ОТГ на 2020-2027роки..
У засіданні взяли участь консультант Закарпатського РВ АМУ Олег Лукша та експерт регіонального розвитку Закарпатського ВП «ЦРМС» Микола Сюсько, який представив SWOT-аналіз Великоберезнянської ОТГ, стратегічні напрямки та пріритетні цілі. За підсумками роботи присутні внесли доповнення і пропозиції щодо визнанчення оперативних цілей та пріоритетних завдань Стратегії розвитку. Слід відзначити активну участь усіх членів робочої групи в процесі стратегічного планування, та розуміння необхідності такого документу для розвитку Великоберезнянської ОТГ.