Фото без опису

Відповідно до розпорядження голови Великоберезнянської селищної ради від 25.02.2019 року №  9 «Про затвердження Положення та складу робочої групи з розробки Стратегії розвиткуВеликоберезнянської громади на період 2020-2027рр.» створена робоча група з розроблення Стратегії розвитку Великоберезнянської громади на період до 2027р. (далі за текстом – Стратегія). 

Найважливішим етапом Стратегії є розроблення та подання з боку жителів населених пунктів громади ідей проектів для розроблення Плану реалізації Стратегії розвитку Великоберезнянської громади на період 2020-2027рр.

Проектні пропозиції буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано робочою групою. Ті з них, які будуть відповідати вимогам, будуть включені до реалізації Стратегії розвитку Великоберезнянської громади на 2020-2027рр. За результатами цієї роботи буде сформовано Каталог проектів розвитку Великоберезнянської громади на період до 2027 року та визначено джерела їх фінансування.

Ініціаторами проектних пропозицій можуть бути всі, хто зацікавлений у розвитку нашої громади: громадяни,  представники бізнесових структур, депутати місцевих рад, органи місцевого самоврядування, місцеві органи державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності.

Варто подати свою проектну пропозицію, якщо у Вас є ідеї щодо:

а) підвищення економічної спроможності;

б) покращення інфраструктури та підвищення якості комунальних послуг;

в) збереження та розвиток людського капіталу та підвищення якості життя;

г) вирішення проблеми інтегрованості ромської народності в соціально-економічний розвиток громади;

Критерії відповідності проектних пропозицій (Технічне завдання на проект регіонального розвитку або так званий концепт нот):

Проектні пропозиції мають бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична, юридична особа, політична партія, релігійна організація.

Термін реалізації проекту – не менше 12 місяців та не більше 3 років в період 2020-2027 рр. Проектні пропозиції повинні відповідати одній з трьох Стратегічних цілей розвитку Великоберезнянської громади:

  1. Підвищення економічної спроможності;
  2. Покращення інфраструктури та підвищення якості комунальних послуг;
  3. Збереження та розвиток людського капіталу та підвищення якості життя;
  4. Вирішення проблеми інтегрованості ромської народності в соціально-економічний розвиток громади;

Подібний проект ще не реалізовувався на відповідній території.

Проектна пропозиція  має бути представлена у формі, що додається. Також пропонуємо звернути увагу на Технічне завдання щодо заповнення форми.

Проектна пропозиція має відповідати не менш ніж одному  завданню оперативної (оперативних) цілі (цілей) Стратегії розвитку Великоберезнянської громади на період до 2027 року.

У випадку відбору проектної пропозиції заявник (заявники) має бути готовий розробити проект регіонального розвитку згідно з методичними рекомендаціями.

Збір проектних ідей триває до 30.11.2019р. включно.

Проектна пропозиція має бути надіслана не пізніше 23:59 30.11.201року.

Заповнену форму проектної пропозиції  надсилайте на e-mail: velbereznyj@gmail.