Великоберезнянська громада

Зустріч в рамках проекту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії людьми, в тому числі дітьми»

Дата: 16.12.2019 14:01

16 грудня 2019 року в приміщені Великоберезнянської селищної ради була проведена робоча зустріч в рамках проекту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії людьми, в тому числі дітьми». Інформування учасників заходу про реалізацію даного проекту МОМ провела голова Закарпатської громадської жіночої організації «Веста» - Інна Сабадош.
Тисячі українців щороку стають жертвами торгівлі людьми. Державні, міжнародні та громадські організації об’єдналися, щоб кожен з постраждалих міг абсолютно безкоштовно і конфіденційно отримати допомогу.
У зв’язку з цим одним з головних питань зустрічі стало питання про внесення змін до посадових обов’язків фахівців соціальної роботи щодо виявлення осіб постраждалих від торгівлі людьми в майбутньому ОТГ та перенаправлення даної інформації до державних адміністрацій для отримання допомоги, яка гарантована державною.