Великоберезнянська громада

Відбулась зустріч селищного голови Б. Кирлика та підприємця із селища Великий Березний, який надає послуги в сфері цифрових технологій, щодо вдосконалення системи відеонагляду селища, яка вже майже рік працює в тестовому режимі

Дата: 18.12.2019 09:24

17 грудня відбулася зустріч селищного голови Б. Кирлика та підприємця із селища Великий Березний, який надає послуги в сфері цифрових технологій, щодо вдосконалення системи відеонагляду селища, яка вже майже рік працює в тестовому режимі. Було домовлено про розширення мережі відеонагляду, визначено проблемні місця, окремо було акцентовано увагу на містах скупчення населення та аварійно небезпечних ділянках селища. Було домовлено, що в бюджеті селища на 2020 рік передбачать кошти на ці роботи та утримання мережі в хорошому стані. Додатково інформуємо, що сервери відеоспостереження знаходяться в приміщенні селищної ради, налаштовано доступ для відділення поліції які постійно моніторять ситуацію в селищі. Окремо розглядалося питанння про технічну та юридичну можливість виводу онлайн зображення на сайт селищної ради. Встановлення антивандальної камери на міст по вул. Корятовича.