Великоберезнянська селищна рада

Дата: 06.03.2018 16:05

6 березня 2018року у приміщенні Великоберезнянської селищної ради провела прийом громадян представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Закарпатській області Швардак Діана Іванівна. Прийом громадян тривав із 11.00 по 13.00. Люди приходили з різними проблемними питаннями, але у них було одне спільне бажання – знайти на них відповіді. На деякі питання відвідувачі отримали аргументовані відповіді та роз’ясненя щодо порядку їх вирішення відповідно до чинного законодавства. А на ті питання, що потребували подальшого детального вивчення, Діана Іванівна пообіцяла обов’язково знайти шляхи вирішення.