Великоберезнянська селищна рада

День відкритих дверей центру зайнятості для учнів 9-х класів Великоберезнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Дата: 20.03.2019 16:26

20 березня 2019 року Великоберезнянською філією Закарпатського обласного центру зайнятості було проведено день відкритих дверей центру зайнятості для учнів 9-х класів Великоберезнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Метою проведення заходу є ознайомлення школярів з професіями, які користуються попитом на ринку праці, з послугами центру зайнятості для школярів, формування позитивного іміджу робітничих професій. Розпочався захід зі знайомства з роботою центру зайнятості, його структурою та послугами. Фахівці служби зайнятості ознайомили учнів з типами професій та вимогами до них. Діти мали нагоду переглянути папки з описами професій та ознайомитися з тими, що їм подобаються. Також учням було запропоновано звернутись до центру зайнятості індивідуально для проходження тестування на Веб-базованій платформі для онлайн профорієнтаційного консультування «Моя професія: консультаційна мережа». Система профорієнтаційного діагностування стала більш доступною, відтепер бажаючі можуть безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно, якщо є потреба у підборі або зміні професії, виборі майбутнього напряму професійного навчання, оцінці власних здібностей, саморозвитку. По завершенню дня відкритих дверей учні та вчителі висловили вдячність за цікавий і корисний захід та побажання щодо тематики майбутніх зустрічей.