Великоберезнянська селищна рада

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік»

Дата: 15.05.2018 16:28

Проект рішення Великоберезнянської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку  на 2019 рік» розроблено  постійною комісією селищної ради з питань економічної реформи, планування бюджету, фінансів, цін та контролю за проведенням приватизації.

Основною метою прийняття регуляторного акта є встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку  на 2019 рік.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу розміщено  на офіційному сайті Великоберезнянської селищної ради.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою: 89000, вул. Шевченка, 12, смт Великий Березний, т. (03135)2-38-87, Velbereznyj@gmail.com

Секретар  селищної ради                                  І.Ю.  Івановчик