Фото без опису

Система безоплатної правової допомоги гарантує недискримінацію осіб у доступі до правової допомоги.

При реалізації права на безоплатну правову допомогу не допускається застосовування привілеїв чи обмежень до осіб за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, місця проживання, за мовними або іншими ознаками (ст. 4. Закону України «Про безоплатну правову допомогу»).

Дискримінація - рішення, дії або бездіяльність, спрямовані на обмеження або привілеї стосовно особи та/або групи осіб за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, віку, інвалідності, етнічного та соціального походження, сімейного та майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками, якщо вони унеможливлюють визнання і реалізацію на рівних підставах прав і свобод людини та громадянина.

Як отримати безоплатну правову допомогу?

Щоб отримати усну консультацію телефонуйте до контакт-центру системи БПД за номером: 0 800 213 103 . Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні. Контакт-центр працює у будні з 8:00 до 18:00 за київським часом.

Номер для дзвінків з-за кордону +38 044 363 10 41 (вартість дзвінка з-за кордону за тарифами вашого оператора зв’язку).

Якщо вам зручно отримати правову допомогу письмово, напишіть у телеграм-бот https://t.me/LegalAidUkraineBot

https://t.me/+380677213103 (безкоштовні дзвінки з мобільного застосунку Telegram)

Або звертайтеся бюро правової допомоги: https://bit.ly/bpd_buro