Повідомлення Великоберезнянської селищної ради

Великоберезнянська селищна рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території та Звіту по стратегічній екологічній оцінці проекту документа державного планування.

Мета розробки детального плану – визначення функціонального призначення та параметрів забудови території земельної ділянки в смт. Великий Березний, вул. Заводська, 1 Ужгородського району Закарпатської області реконструкції нежитлової будівлі ( бувший склад аптеки) під магазин. Проект розроблено на підставі рішення Великоберезнянської селищної ради від 04.06.2021 року № 34 та завдання на проектування. Розробник проекту детального плану та звіту про стратегічну екологічну оцінку - ГАП Сакулич І.І.

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ - Великоберезнянська селищна рада.

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ „Детальний план території земельної ділянки для реконструкції нежитлової будівлі (бувший склад аптеки) під магазин за адресою : смт.Великий Березний вул.Заводська ,1, Ужгородського району, Закарпатської області. , та ЗВІТ по СЕО. ?

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ Дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення проекту Детального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх оприлюднення – 17 липня 2021 на сайті Великоберезнянської селищної ради за адресою https://vberez-rada.gov.ua/ та триватиме до 16 серпня 2021 р.

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ 20 серпня 2021 року о 11.00 год. у приміщенні Великоберезнянської селищної ради за адресою: 89000, Закарпатська область, Ужгородський район, смт. Великий Березний, вул. Щевченка, 12 , відбудуться громадські слухання з презентацією та експонуванням проекту. Ознайомитися з проектом Детального плану та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можна: - в приміщенні селищної ради за адресою: 89000, Закарпатська область,Ужгородський район, смт. Великий Березний, вул. Щевченка, 12 тел. (03135) 21-257.

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ Зауваження і пропозиції до Звіту із стратегічної екологічної оцінки, проекту Детального плану території подаються до Великоберезнянської селищної ради , 89000, Закарпатська область, Ужгородський район, смт. Великий Березний, вул. Щевченка, 12 тел. (03135) 21-257, https://vberez-rada.gov.ua/ . Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, тобто до 16 серпня 2021 року. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ щодо проекту документа державного планування – відсутня.

Повідомлення Великоберезнянської селищної ради

Пояснююча_Заводська_н_Риган

Детальний план території

Звіт про стратегічну екологічну оцінку