Оголошення про проведення громадського обговорення щодо добровільного об’єднання територіальних громад Відповідно до статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», розпорядження Великоберезнянського селищного голови від 04 травня 2017 року № 26   «Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селища», селищний голова смт. Великий Березний ініціює проведення громадського обговорення пропозиції щодо добровільного об’єднання територіальних громад на загальних зборах громади селища Великий Березний.

Збори по обговоренню питання об’єднання громад сіл Розтоцько-Пастільської сільської ради з смт. Великий Березний

На зборах, що відбулися 9 липня 2017р у клубі села Костева Пастіль, по обговоренню питання об’єднання у громаду з центром у смт. Великий Березний, жителі сіл Розтоцько-Пастільської сільської ради (К.Пастіль, Р.Пастіль, Б.Пастіль, Р.Мочар) проголосували за початок процесу об’єднання чотирьох сіл Розтоцько -Пастільської сільської ради з Великоберезнянською селищною радою. Прийшов час робити зміни! Обєднуватись та співпрацювати!

Об'єднання територіальної громади

Виходячи із вимог Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад” Великоберезнянським селищним головою підписано Розпорядження “Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селища”. Відбулися зустрічі з депутатами, роз'яснювальні розмови з жителями сіл. Розпорядження та листи надіслані у відповідні сільські ради. Вже відбулися сесії сільських рад, на яких прийняті відповідні рішення. Правда рішення з відмовами. Скан-копії рішень додаються.

Ремонт провулка Вакарова

Провулок Вакарова. Сьогодні почали укладати асфальт , використовуючи стареньку, але капітально відремонтовану техніку. Заплановано зробити дорогу до вулиці Гожика.