УВАГА!!! ОГОЛОШЕННЯ

11.12.2019 року з 11:00 по 14:00 буде відключено водопостачання селища  Великий Березний у зв’язку з аварійними роботами.

День місцевого самоврядування

Шановні працівники та ветерани місцевого самоврядування, депутати, члени виконавчого комітету! Прийміть щирі вітання з Днем місцевого самоврядування, та слова вдячності за Вашу підтримку, активну громадську позицію, самовіддану працю на благо розвитку нашої громади. Від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Нехай Ваш професіоналізм та досвід, сприяють розбудові та розвитку нашого рідного краю! З повагою селищний голова Б.Ю.Кирлик

Закордонні поїздки приносять результати

Закордонні поїздки приносять результати. Нещодавно, спільно з гетьманом Пардубіцького краю Мартіном Нетоліцьким , відкрили нову модульну котельню у ДНЗ №2, а вже наступного року починаємо капітальний ремонт ДНЗ №1. Чеські друзі надали 400 000 чеських крон на реконструкцію даху. Селищна рада замовила виготовлення проектно-кошторисної документації і минулого тижня отримала документацію з позитивним Експертним звітом. Далі буде...

22 листопада в залі Великоберезнянської селищної ради (Закарпатська обл., смт. Великий Березний, вул. Шевченка 12) відбулась публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо можливих способів залучення інвестицій для розвитку майбутньої Велик

Громадська організація ГО “Центр UA” разом із представниками локальних органів місцевого самоврядування та жителями громади обговорили питання розробки та створення ряду інструментів, за допомогою яких інвестиційна привабливість громади матиме належний рівень.