22 листопада в залі Великоберезнянської селищної ради (Закарпатська обл., смт. Великий Березний, вул. Шевченка 12) відбулась публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо можливих способів залучення інвестицій для розвитку майбутньої Велик

Громадська організація ГО “Центр UA” разом із представниками локальних органів місцевого самоврядування та жителями громади обговорили питання розробки та створення ряду інструментів, за допомогою яких інвестиційна привабливість громади матиме належний рівень.

ОГОЛОШЕННЯ

Конкурсна комісія з проведення відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель Великоберезнянської селищної ради оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення для промислового використання яка розташована за адресою:смт. Великий Березний, вул.Заводська №13 «А», Великоберезнянського району, площею 0,1750га.

Третє засідання робочої групи з розробки проекту Стратегії розвитку Великоберезнянської ОТГ на 2020-2027роки

Учора, 30 жовтня 2019 року під головуванням селищного голови Богдана Кирлика було проведено третє засідання робочої групи з розробки проекту Стратегії розвитку Великоберезнянської ОТГ на 2020-2027роки.. У засіданні взяли участь консультант Закарпатського РВ АМУ Олег Лукша та експерт регіонального розвитку Закарпатського ВП «ЦРМС» Микола Сюсько, який представив SWOT-аналіз Великоберезнянської ОТГ, стратегічні напрямки та пріритетні цілі. За підсумками роботи присутні внесли доповнення і пропозиції щодо визнанчення оперативних цілей та пріоритетних завдань Стратегії розвитку. Слід відзначити активну участь усіх членів робочої групи в процесі стратегічного планування, та розуміння необхідності такого документу для розвитку Великоберезнянської ОТГ.

Розпочато роботи по влаштуванню тротуару по вулиці Шевченка

Шановні мешканці Великого Березного! Розпочато роботи по влаштуванню тротуару зліва по вулиці Шевченка від вул. Петрова до вул. Гожика в смт. Великий Березний. Просимо мешканців та відвідувачів селища користуватись правою стороною вулиці.