Поточний ремонт вуличного освітлення в смт Великий Березний (частково вул. Затишна та вул. Вакарова

Сьогодні по вул. Затишній та по вул. Вакарова (на прибудинковій території до багатоповерхівок) частково було замінено старі фонарі вуличного освітлення на нові світлодіодні енергозберігаючі світильники.

Розпочато черговий покіс трави на кладовищі по вул. Гагаріна

Сьогодні працівниками КП "Комунал-Сервіс" розпочато черговий покіс трави на кладовищі по вул. Гагаріна. Також з метою належної організації покосу в майбутньому було поновлено інвентар новою бензиновою газонокосаркою.

В Закарпатській області діє регіональна громадська приймальня Уповноваженого з прав людини/громадські приймальні

Незважаючи на продовження особливого режиму роботи в умовах загальнонаціонального карантину, мешканці Закарпаття, у разі порушення їх прав, можуть звертатися до громадської приймальні Уповноваженого