Тренінг з бізнес-планування

В середу, 23 вересня, Агентство регіонального розвитку "Закарпаття" Закарпатської обласної ради проводитиме останній з шести безкоштовних онлайн-тренінгів для підприємців-початківців або тих, хто хоче започаткувати свій бізнес, але не має стартового капіталу. Проводитиме вебінар сертифікована тренерка Людмила Шурковська, яка навчатиме правильному складанню ефективного бізнес-плану та консультуватиме щодо подання заявки на участь у Конкурсі стартапів (посилання на подію https://www.facebook.com/events/614486905907033 ).

З Днем фізичної культури та спорту України!

Вітаємо з Днем фізичної культури та спорту України всіх любителів активного способу життя - спортсменів, тренерів, викладачів фізичного виховання, спортивних організаторів, ветеранів спорту!

Великоберезнянською селищною радою придбано Для Великоберезнянської районної лікарні Багатофункціональний стаціонарний апарат ультразвукової діагностики (УЗД апарат). Було проведено тендерні процедури через "Прозоро" , за результатами яких визначено переможця, а саме Товариство з обмеженою відповідальністю «ГРІНЕР». Сьогодні 4 вересня 2020 року УЗД апарат доставлено до лікарні, спеціалісти фірми постачальника проводять запуск, перевірку та тестування обладнання. Вартість устаткування становить 458 602,00 грн.

Шановні Споживачі! Повідомляємо, що з 13.00 години проводитимуться аварійно-відновлювальні роботи центрального водогону, можливі перебої водопостачання селища. Просимо вибачення за тимчасові незручності. З повагою, адміністрація КП "Комунал-Сервіс"

Шановні жителі смт. Великий Березний, велике прохання до Вас, приведіть могили своїх рідних в належний стан, майте повагу до померлих.