Конкурс на заміщення вакантної посади: Державного реєстратора Великоберезнянської селищної ради Великоберезнянського району Закарпатської області (з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань)

Великоберезнянська селищна рада Великоберезнянського району Закарпатської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Урочисте зібрання з нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек

29 вересня, на передодні святкування Всеукраїнського дня бібліотек у фойє Великоберезнянського районного будинку культури відбулося урочисте зібрання за участі керівників районної державної адміністрації, районної ради, селищної ради та працівників бібліотечної галузі нашого району.

Відбувся традиційний ІV-й «Дитячий турнір з футболу – 2020»

За підтримки Великоберезнянської селищної ради та ГО «Федерації футболу Великоберезнянського району» - 26.09.2020р. на стадіоні в с. Малий Березний відбувся традиційний ІV-й «Дитячий турнір з футболу – 2020», в якому прийняли участь сім команд юних футболістів 2012 року народження U-8. В результаті запеклої боротьби між командами, переможцями турніру стали футболісти ФК "Сузір'я - 1" (м. Свалява), друге місце зайняла команда "ФК "Фаворит - 1" (смт.Великий Березний), третє міце - команда "Бронька" (Іршава). Переможці турніру були нагороджені кубками, медалями та грамотами. Також було визначено та нагороджено пам’ятними статуетками кращих гравців турніру.

Співчуття сім’ям загиблих в авіаційній катастрофі літака АН-26 зі складу навчальної авіаційної бригади Харківського національного університету Повітряних Сил

Ввечері 25 вересня 2020 року при виконанні планових польотів під час заходу на посадку сталася авіаційна катастрофа літака АН-26 зі складу навчальної авіаційної бригади Харківського національного університету Повітряних Сил. Окрім семи членів екіпажу на борту літака перебували 20 курсантів університету. 25 загинуло. Висловлюю співчуття сім’ям загиблих. Це велика втрата для усіх нас. Селищний голова Богдан КИРЛИК

26.09.2020 року в с. Малий Березний відбудеться IV "ДИТЯЧИЙ ТУРНІР З ФУТБОЛУ"

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати IV "ДИТЯЧИЙ ТУРНІР З ФУТБОЛУ", який відбудеться 26.09.2020 року в с. Малий Березний. Участь в турнірі візьмуть 8 найсильніших команд області. Вік учасників : юнаки 2012 року народження (U-8). Початок ігор в 9.00 год.к.ч.