Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи органу місцевого самоврядування начальника освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та соціального захисту Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області

День Святого Миколая Чудотворця

У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, діти з нетерпінням чекають пробудження, а черевички наповнюються подарунками. Нехай це свято наповнить Ваш будинок добротою, щастям, теплотою і любов'ю, а Святий Миколай вислухає Ваші молитви та зробить Ваше життя гармонійним та яскравим! Зі святом Вас, з Миколаєм!

На Великоберезнянщині популяризують електронного сервісу InfoTAX. Напередодні, 10 грудня 2020 року, в приміщенні Великоберезнянської селищної ради проведено зустріч щодо популяризації електронного сервісу InfoTAX. В заході взяли участь Світлана Заяць – начальник Великоберезнянської державної податкової інспекції ГУ ДПС у Закарпатській області, Богдан Кирлик, голова Великоберезнянської селищної ради та платники податків. Світлана Заяць поінформувала присутніх про те, що із листопада поточного року ДПС України запровадила електронний сервіс – InfoTAX. Цей сервіс надає можливість через месенджери Telegram та Viber отримувати актуальну й необхідну інформацію: – стан розрахунків з бюджетом, – реєстраційні та облікові дані, – про результати обробки документів, – про строки подання звітності та сплати податків. За словами начальниці Великоберезнянської державної податкової інспекції, для доступу до сервісу необхідно у месенджері, наприклад, Telegram знайти InfoTAX (https://t.me/infoTAXbot), в якому перейти за посиланням до Електронного кабінету для ідентифікації та завершення налаштування сервісу. – Податкова служба продовжує працювати над створенням нових сервісів для зручності і комфорту при взаємодії платників з податковими органами, – зазначила Світлана Заяць. За матеріалами Великоберезнянської державної податкової інспекції ГУ ДПС у Закарпатській області.

З Днем Збройних Сил України!

Шановні воїни, захисники України! Вітаємо Вас з професійним святом Днем Збройних Сил України. Бажаємо здоров'я та успіхів на ниві служіння українському народу. Зі святом Вас!

Четвертого грудня предстаники 18 гірських громад зібрались щоб обговорити болючу проблему для всіх - управління комунальними відходами. Всі представники одностайно підтримали Полянську громаду у її діяльності по підготовці до будівництва комунального сміттєсортувального заводу на її території. Потужність заводу має забезпечити потребу всіх громад, що взяли участь у нараді. Зараз стадія робіт - зміна цільового призначення ділянки під завод. У резолюції наради зафіксовано рішення про укладання Договору між усіма громадами про співробітництво для проектування, будівництва та експлуатації заводу.