Звіт Великоберезнянської районної філії Закарпатського центру зайнятості

У зв’язку з встановленням з 8 березня 2021 року карантинних обмежень найвищого – «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID, робота Великоберезнянської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості буде організована та проводитиметься у відповідності до вимог Протоколу обслуговування центрами зайнятості клієнтів служби зайнятості у період введення додаткових посилених обмежувальних протиепідемічних заходів.

УВАГА!!! У зв'язку з аварією електромережі на водозаборі "Забрідь", призупинено водопостачання селища.

Шановні Споживачі! Повідомляємо Вам, що у зв'язку з аварією електромережі на водозаборі "Забрідь", призупинено водопостачання селища. Водопостачання буде відновлено одразу ж після завершення ремонтних робіт. Дякуємо за розуміння, адміністрація КП "Комунал-Сервіс".