До уваги жителів Ставненської об’єднаної територіальної громади!

На виконання пункту 6.1. Договору, а також керуючись статтею 905 та статтею 907 Цивільного кодексу України, частиною 3 статті 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»,  комунальне підприємство «Комунал-Сервіс» Великоберезнянської селищної ради повідомляє про закінчення строку дії договору про надання послуг з вивезення побутового сміття з 01 січня 2021 року та відповідно про припинення надання послуг з вивезення твердих побутових відходів із села Ставне та села Волосянка з 01.01.2021 року.

Сумуємо, співчуваємо, пам'ятаємо!

СУМУЄМО, СПІВЧУВАЄМО, ПАМЯТАЄМО!         На 63 році життя перестало битися серце шанованої  та поважної людини, працівника Великоберезнянської селищної ради, заступника селищного голови VI скликання, секретаря ради VII скликання, депутата селищної ради VI та VII скликань - Івановчика Івана Юрійовича, який за час своєї трудової діяльності зробив значний внесок  у розвиток  та процвітання Великого Березного.    Голова Великоберезнянської селищної ради, весь колектив ради,  виконавчий комітет, депутатський корпус  поділяють біль та горе від непоправної втрати, та висловлють  щирі співчуття сім’ї, родині та близьким.   Нехай добрий, світлий спомин про Івана Юрійовича назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, усіх, хто знав його, любив та шанував. Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи. Хай його душа знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

Великоберезнянська селищна рада повідомляє, що 25 листопада 2020 року буде здійснюватися комплексна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення цивільного захисту із залученням всіх засобів доведення інформації (електричні сирени, гучномовці). Великоберезнянська селищна рада звертається до усіх мешканців та гостей громади з проханням зберігати спокій та пам'ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку та ін.), а також сигнали електросирен, розміщених на територіях підприємств та організацій, є навчальними.

Офісом реформ Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України було нагороджено Богдана Кирлика Почесною грамотою за вагомий особистий внесок у впровадження реформи децентралізації та розбудову ефективного і дієздатного місцевого самоврядування на Закарпатті у 2017-2020 рр., успішне створення нової Великоберезнянської селищної територіальної громади. Під час зустрічі з виконавчим директором Закарпатського РВ АМУ Олегом Лукшою були обговорені ряд актуальних питань майбутньої співпраці.

Протоколи результатів голосування з виборів Великоберезнянського селищного голови та депутатів Великоберезнянської селищної ради

Протокол про результати голосування з виборів Великоберезнянського селищного голови в єдиному одномандатному виборчому окрузі

Реалізовано ще один проєкт. Реконструкція даху в дошкільному навчальному закладі ДНЗ № 1 в смт Великий Березний по вул. Івана Рогача, 28 (Першотравнева)

Завдяки тісній співпраці Великоберезнянської селищної ради в особі селищного голови Кирлика Богдана Юрійовича з Пардубіцьким краєм Чеської республіки та в рамках співпраці Закарпатської обласної ради з Пардубіцьким краєм Чеської республіки, Благодійним Фондом «ВІЗа» реалізовано ще один проєкт - реконструкція даху в дошкільному навчальному закладі ДНЗ №1 в смт Великий Березний, вул. Івана Рогача, 28 (Першотравнева).