Облаштовано сучасний майданчик для збору ТПВ в будинках по вулиці Шевченка, 19А-19Б з новими контейнерами. Даний об’єкт виконаний виключно працівниками комунального підприємства, без залучення підрядних організацій. Саме це дало змогу не просто використати кошти, а суттєво зекономити та, натомість, закупити нові контейнери.

Ліквідовано два витоки води - по провулку Гожика та на території водозабору Забрідь. Також замінено 16 метрів каналізаційної мережі по вул. Шевченка будинок 33.

Сьогодні 19.10.2020 року комунальним підприємством ліквідовано два витоки води - по провулку Гожика та на території водозабору Забрідь. Окрім того, замінено 16 метрів каналізаційної мережі по вул. Шевченка будинок 33.

Аварійно-відновлювальні роботи центрального водогону

Шановні Споживачі! Повідомляємо, що з 10.00 год.к.ч. проводитимуться аварійно-відновлювальні роботи центрального водогону, через що буде відсутнє водопостачання селища. Просимо вибачення за тимчасові незручності. З повагою, адміністрація КП "Комунал-Сервіс".

День захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці!

ШАНОВНІ КРАЯНИ! Прийміть щирі вітання зі святами – Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці! Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої, покровительки і заступниці, з проханням про мир, добро, благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє. Сердечно бажаю Вам родинного щастя, козацького здоров’я, невичерпної енергії і миру! З повагою Б.Ю.Кирлик

Постанова про реєстрацію кандидатів в депутати Великоберезнянської селищної територіальної громади на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

Щорічний осінній продовольчий ярмарок

Великоберезнянська селищна рада запрошує мешканців та гостей селища, сільськогосподарських товаровиробників взяти участь у проведенні щорічного осіннього продовольчого ярмарку, який відбудеться 9 жовтня 2020 року на привокзальній площі селища.