1. На виконання Постанови від 16.12.2020 №1266

Назва предмета закупівлі

„Реконструкція велосипедної доріжки по дамбі від вул. Фізкультурна до підвісного моста урочище «Форянки» в смт Великий Березний. Коригування (ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція)ˮ      UA-2023-06-05-007345-a

Процедура закупівлі

ВІДКРИТІ ТОРГИ З УРАХУВАННЯМ ОСОБЛИВОСТЕЙ

Обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі

Територія біля дамби від вулиці Фізкультурної до підвісного моста урочища "Форянки" в смт Великий Березний, знаходиться в занедбаному незадовільному стані, не відповідає вимогам якості життя, інфраструктури та потребує проведення реконструкції та оновлення. Метою проєкту є у покращенні доступності та мобільності в словацькому-українському транскордонному регіоні та підтримка екологічно чистого транспорту, що відповідає загальній меті. Проєктом – активізується співпраця між Україною та державами-членами ЄС. Покращення умов велосипедного руху шляхом модернізації відповідної інфраструктури вздовж Полонинських та Ужанських шляхів. Пропагувати важливість екологічно чистого транспорту шляхом здійснення заходів для широкого кола зацікавлених з підвищення обізнаності у цій сфері, адже це економічно, екологічно та корисно.

 Важливими завданнями є забезпечення умов, щоб територія  дамби попри річку  були доступна для різних цільових груп, в тому числі для маломобільних груп населення  і створення середовища для зайняття спортом, що дає енергію, силу, легкість тіла, а ще гарну фігуру. Це спонукатиме людей проводити більше часу на свіжому повітрі, спілкуватись, сприятиме пізнанню біологічного різновиду рослин, виховувати дбайливе ставлення громадян до суспільного майна.

Реалізація проєкту планується по дамбі від вулиці Фізкультурна до підвісного моста урочище "Форянки" в смт Великий Березний. Великоберезнянська селищна рада як замовник буде здійснювати постійний моніторинг ходу реалізації проєкту та відповідність запланованим заходам. Реалізація даного проєкту безперечно матиме позитивний вплив на розвиток Карпатського регіону в поточній та довгостроковій перспективі, спонукатиме населення до здорового способу життя, сприятиме розбудові здорової громади у складі здорової нації. Внаслідок реалізації проєкту очікується збільшення кількості гостей громади, підвищення інвестиційної привабливості.

Обґрунтування очікуваної вартості, розміру бюджетного призначення та обсяг

Реалізація проекту здійснюється за грантові кошти згідно Проекту «Стежка предків»  в рамках Програма ENI CBC Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 (Програма транскордонного співробітництва на 2014-2020 роки за фінансування Європейського інструменту сусідства. Розмір грантового призначення – 5 363 150,00 грн. без ПДВ. Визначенні очікуваної вартості закупівлі відповідно до ПКД.