Iнформація на виконання постанови Кабінету Міністрів України № 1266 від 16 грудня 2020 року (12.12.2022)

1. На виконання Постанови від 16.12.2020 №1266

Назва предмета закупівлі

„Інформаційне наповнення, розробка дизайну, виготовлення та встановлення інформаційних стендів та дороговказів з картосхемами туристичних маршрутів та облаштування ними велосипедних туристичних маршрутів, (код ДК 021:2015: 73120000-9, Послуги у сфері експериментальних розробок)ˮ      UA-2022-12-12-012602-a

Процедура закупівлі

ВІДКРИТІ ТОРГИ З УРАХУВАННЯМ ОСОБЛИВОСТЕЙ

Обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі

Облаштування мережі велосипедних туристичних маршрутів дороговказами та інформаційними стендами з картосхемами забезпечить зручне орієнтування туристів на території реалізації проекту, підвищить безпеку подорожей, спростить їх планування. Реалізація даного проєкту безперечно матиме позитивний вплив на розвиток Карпатського регіону в поточній та довгостроковій перспективі, спонукатиме населення до здорового способу життя, сприятиме розбудові здорової громади у складі здорової нації. Внаслідок реалізації проєкту очікується збільшення кількості гостей громади, підвищення інвестиційної привабливості.

Дороговкази будуть вказувати напрямки, час пересування і відстань між ключовими точками, що буде надзвичайно зручно як для гостей громад так і для місцевих мешканців. Інформаційні стенди міститимуть опис найцікавіших туристичних об’єктів регіону, їх місце розміщення на карті, фотографії тощо.

Реалізується в рамках проєкту «Покращення доступності та мобільності у словацько-українському транскордонному регіоні та підтримка екологічного транспорту». Метою проєкту є покращенні доступності та мобільності в словацькому-українському транскордонному регіоні та підтримка екологічно чистого транспорту, що відповідає загальній меті. Проєктом – активізується співпраця між Україною та державами-членами ЄС. Покращення умов велосипедного руху шляхом модернізації відповідної інфраструктури вздовж Полонинських та Ужанських шляхів.

Обґрунтування очікуваної вартості, розміру бюджетного призначення та обсяг

Реалізація проекту здійснюється за грантові кошти згідно Проекту «Покращення доступності та мобільності у словацько-українському транскордонному регіоні та підтримка екологічного транспорту»  в рамках Програма ENI CBC Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 (Програма транскордонного співробітництва на 2014-2020 роки за фінансування Європейського інструменту сусідства. Розмір грантового призначення – 1 088 677,00 грн. без ПДВ. Визначення очікуваної вартості закупівлі  проводилися як передпроектні розрахунки, де визначалась вартість як середньо ринкова.