1. На виконання Постанови від 16.12.2020 №1266

Назва предмета закупівлі

«Регулювання русла та укріплення берегів струмка Термачув з облаштуванням переходів та переїздів на території туристично-рекреаційного призначення в урочищі «Термачув» у смт Великий Березний. Коригування» (ДК 021:2015: 45240000-1 - Будівництво гідротехнічних об’єктів)

UA-2022-10-29-000308-a

Процедура закупівлі

ВІДКРИТІ ТОРГИ (З ОСОБЛИВОСТЯМИ)

Обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі

Укріплення берегів струмка Термачув з облаштуванням переходів та переїздів на території туристично-рекреаційного призначення в урочищі «Термачув» у смт Великий Березний реалізується в рамках транскордонного проєкту «Транскордонний культурний діалог задля збереження Європейської культурної спадщини» по  програмі HU-SK-RO-UA-2014-2020.

В урочищі Термачув проходять різні спортивні та культурні заходи. Через територію туристично - рекреаційного призначення протікає струмок Термачув, який під час опадів розливається та підмиває полотно ґрунтової дороги, яка пролягає попри струмок та в двох місцях перетинає його. З метою організації безпеки руху місцевого населення, відпочиваючих та для облагородження території, виникла необхідність проведення регуляції русла та укріплення його берегів, влаштування перекриття мостів. В теперішній час перехід та проїзд до вершини здійснюється через струмок по дерев’яних мостах. Наявні мости знаходяться в аварійному стані і не відповідають вимогам безпеки пересування та переїзду. Укріплення берегів передбачено виконати габіоновими ящиками, плити перекриття укладаються на лежні, які розміщуються на габіоновій стінці.

Реалізація даного проєкту безперечно матиме позитивний вплив на розвиток Карпатського регіону, в поточній та довгостроковій перспективі. Спонукатиме населення до здорового способу життя, розвитку туризму, сприятиме побудові здорової громади у складі здорової нації. Внаслідок реалізації проєкту очікується збільшення кількості гостей селища, підвищення інвестиційної привабливості.

Обґрунтування очікуваної вартості, розміру бюджетного призначення та обсяг

Реалізація проєкту здійснюється за грантові кошти згідно Проекту «Транскордонний культурний діалог задля збереження Європейської культурної спадщини»  в рамках програми HUSKROUA/1702/3.1/0082 (Програма транскордонного співробітництва на 2014-2020 роки за фінансування Європейського інструменту сусідства, а також дольова участь з місцевого бюджету. Розмір бюджетного призначення – 4 247 165,00 грн. без ПДВ. Визначення очікуваної вартості закупівлі відповідно до ПКД.