Великоберезнянська громада

КП «Комунал-Сервіс» інформує

Дата: 04.02.2020 11:04

КП «Комунал-Сервіс» інформує, що у зв’язку з введенням в дію Закону України «Про житлово-комунальні послуги» , Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», а також враховуючи лист Міністерства розвитку громад та територій № 7/10.1/180-20 від 08.01.2020 року, споживачам до 01 травня 2020 року необхідно укласти нові договори про надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення.
Крім того, повідомляємо, що споживачі, які є мешканцями багатоквартирних будинків, до 20 травня 2020 року повинні обрати один з чотирьох варіантів договорів:
1) Індивідуальний договір без обслуговування внутрішньобудинкових систем
2) Індивідуальний договір з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем
3) Колективний договір (з ОСББ)
4) Договір з колективним споживачем (уповноваженою мешканцями багатоповерхівки особою)
У разі, якщо споживачами не буде укладено нові договори з КП «Комунал-Сервіс» у відповідності до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Правил надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 р. № 690, індивідуальний договір без обслуговування внутрішньобудинкових систем буде вважатися укладеним автоматично.