День вдячності волонтерам !!!

Дата: 20.04.2021 08:37

Вважається, що волонтерський рух розпочався у 20-х роках минулого століття — у 1920 році біля французького міста Страсбурга волонтери з німецької та французької молоді відновлювали зруйновані під час боїв Першої Світової війни ферми. Згодом цю естафету підхопила Індія і рух поширився світом.

В Україні волонтерський рух розпочався в 90-х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року, згідно з Постановою Кабміну.

З цієї нагоди висловлюю щиру вдячність усім Вам, дорогі волонтери, всім, хто віддає себе шляхетній, самовідданій і безкорисливій справі та допомагає людям.

Бажаю усім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя. Нехай кожен шляхетний волонтерський вчинок спонукає до дії інших.

Дорогі волонтери, ваша невтомна праця — взірець побудови громадянського суспільства, в основі якого лежать найбільші моральні цінності — любов та повага до ближнього.

З повагою селищний голова                                              Богдан Кирлик