1. На виконання Постанови від 16.12.2020 №1266

Назва предмета закупівлі

Експлуатаційне утримання вулиці Заводська комунальної власності в смт Великий Березний, (код ДК 021:2015: 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) ˮ      UA-2023-06-06-008363-a

Процедура закупівлі

ВІДКРИТІ ТОРГИ З УРАХУВАННЯМ ОСОБЛИВОСТЕЙ

Обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі

У зв’язку з погіршенням руху на даному відрізку автомобільної дороги комунальної власності, для усунення недоліків та дефектів, а саме ямковості на ділянках зруйнованого покриття, нашарування асфальтобетону від попередніх ремонтів автомобільної дороги в смт Великий Березний, який знаходиться в незадовільному стані не відповідає вимогам якості життя, інфраструктури та потребує проведення ремонтних робіт.

Важливими завданнями є забезпечення умов для безпечного пересування транспортних засобів, гужових повозок та недопущення здійснення аварійних ситуацій на даному відрізку автомобільної дороги. Дана процедура повинна зменшити ризики нещасних випадків через рух транспортних засобів, зменшить шум, пил та зменшення викидів відпрацьованих газів, завдяки чому зменшиться вплив на навколишнє середовище.

Враховуючи, що даний відрізок автомобільної дороги фактично є об’їздною дорогою центральної дороги населеного пункту, по ній здійснюються перевезення вантажними автомобілями та великогабаритним транспортом, що в свою чергу впливає на необхідність утримання даного відрізку автомобільної дороги в належному стані.

Обґрунтування очікуваної вартості, розміру бюджетного призначення та обсяг

Закупівля здійснюється за кошти місцевого бюджету. Розмір бюджетного призначення – 1 240 034,00 грн. з ПДВ. Визначенні очікуваної вартості закупівлі відповідно до ПКД.