1. На виконання Постанови від 16.12.2020 №1266

Назва предмета закупівлі

„Виготовлення та встановлення дороговказів та стендів з інформацією про цікаві природні та культурні об’єкти, схеми на таких велодоріжках Ужанської туристичної траси: Великий Березний-Руський Мочар-Чорноголова-Люта-Гусні-Ужок, Термачув-Явірник-Красія-Вишка, Малий Березний-Ужоцький перевал, до Блакитної лагуни, Пастіль-Чорноголова, Кострино-Люта, Малий Березний- Чорноголова, Ужок-Волосянка,Стричава-Княгиня-Стужиця, Волосянка-Лубня (розробка навігаційно-інформаційного облаштування мережі велосипедних туристичних маршрутів: підготовка інформації про об'єкти, картосхем, часу і відстаней пересування, дизайн, верстка, виготовлення і встановлення туристично-інформаційних стендів та дороговказів), (код ДК 021:2015: 73120000-9, Послуги у сфері експериментальних розробок)ˮ      UA-2023-05-08-009579-a

Процедура закупівлі

ВІДКРИТІ ТОРГИ З УРАХУВАННЯМ ОСОБЛИВОСТЕЙ

Обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі

Облаштування мережі велосипедних туристичних маршрутів дороговказами та інформаційними стендами з картосхемами забезпечить зручне орієнтування туристів на території реалізації проекту, підвищить безпеку подорожей, спростить їх планування. Реалізація даного проєкту безперечно матиме позитивний вплив на розвиток Карпатського регіону в поточній та довгостроковій перспективі, спонукатиме населення до здорового способу життя, сприятиме розбудові здорової громади у складі здорової нації. Внаслідок реалізації проєкту очікується збільшення кількості гостей громади, підвищення інвестиційної привабливості.

Дороговкази будуть вказувати напрямки, час пересування і відстань між ключовими точками. Інформаційні стенди міститимуть опис найцікавіших туристичних об’єктів регіону, їх місце розміщення на карті, фотографії тощо короткий опис природніх, архітектурних   та історичних пам'яток.

Реалізується в рамках проєкту «Покращення доступності та мобільності у словацько-українському транскордонному регіоні та підтримка екологічного транспорту». Метою проєкту є покращенні доступності та мобільності в словацькому-українському транскордонному регіоні та підтримка екологічно чистого транспорту, що відповідає загальній меті. Проєктом – активізується співпраця між Україною та державами-членами ЄС. Покращення умов велосипедного руху шляхом модернізації відповідної інфраструктури вздовж Полонинських та Ужанських шляхів.

Маркування маршруту проведено згідно з міжнародними стандартами.

Обґрунтування очікуваної вартості, розміру бюджетного призначення та обсяг

Реалізація проекту здійснюється за грантові кошти згідно Проекту «Покращення доступності та мобільності у словацько-українському транскордонному регіоні та підтримка екологічного транспорту»  в рамках Програма ENI CBC Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 (Програма транскордонного співробітництва на 2014-2020 роки за фінансування Європейського інструменту сусідства. Розмір грантового призначення – 1 150 765,00 грн. без ПДВ. Визначення очікуваної вартості закупівлі  проводилися як передпроектні розрахунки, де визначалась вартість як середньо ринкова.