Iнформація на виконання постанови Кабінету Міністрів України № 1266 від 16 грудня 2020 року (19.11.2021)

1. На виконання Постанови від 16.12.2020 №1266

Назва предмета закупівлі

ДК 021:2015 - 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія)

UA-2021-11-18-004732-b

Процедура закупівлі

ВІДКРИТІ ТОРГИ

Обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі

Закупівля електричної енергії необхідна з метою задоволення потреб у споживанні електричної енергії об’єктів (електроустановок) Замовника, забезпечення сталого функціонування установи та здійснення безперебійної роботи усіх виробничих процесів Великоберезнянської селищної ради та вуличного освітлення, за для уникнення негативних наслідків, зокрема, зриву постачання електричної енергії на об’єкти установи. Відповідно до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачанням електричної енергії. Для забезпечення безперервного надання послуг з постачання електричної енергії Споживачу Постачальник зобов'язується здійснювати своєчасну закупівлю електричної енергії в обсягах, що за належних умов забезпечить задоволення попиту на споживання електричної енергії Споживачем. Постачальник зобов’язується дотримуватись якості надання послуг електропостачальника та згідно вимог постанови НКРЕКП від 12.06.2018  № 375 «Про затвердження Порядку забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання».

Обґрунтування очікуваної вартості, розміру бюджетного призначення та обсяг

Закупівля здійснюється за кошти місцевого бюджету. Розмір бюджетного призначення – 2 900 000,00 грн. При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація про тарифи, встановлені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), ціни товарів та послуг, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі встановлених на офіційному сайті ДП «Оператор ринку».

Орієнтований обсяг становить 500 000 кВт/год.