1. На виконання Постанови від 16.12.2020 №1266

Назва предмета закупівлі

„Розподіл електричної енергії, код 65310000-9 ДК 021:2015ˮ

UA-2021-12-21-003026-b

Процедура закупівлі

переговорна процедура (скорочена) (на підставі пункту 2 частини другої статті 40 Закону згідно з нормами якого переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з випадків, а саме: відсутність конкуренції з технічних причин)

Обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі

Закупівля послуг з розподілу електричної енергії необхідна з метою забезпечення сталого функціонування будівель, приміщень, споруд Великоберезнянської селищної ради та вуличного освітлення, здійснення безперебійної роботи усіх виробничих процесів та за для уникнення негативних наслідків, зокрема, зриву постачання електричної енергії на об’єкти установи. Відповідно до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії територія провадження діяльності оператора системи розподілу визначається за місцем розташування об’єктів електроенергетики, призначених для розподілу електричної енергії, що перебувають у власності ліцензіата, та до яких приєднані електричні мережі споживачів, які живляться від мереж ліцензіата. Акціонерне товариство "Закарпаттяобленерго" займає монопольне становище на ринку розподілу електричної енергії на території Закарпатської області, що унеможливлює здійснити закупівлю замовником послуг з розподілу електричної енергії у будь- якого іншого постачальника.

Обґрунтування очікуваної вартості, розміру бюджетного призначення та обсяг

 Закупівля здійснюється за кошти місцевого бюджету. Розмір бюджетного призначення – 888 234,00 грн. Очікувана вартість закупівлі визначається згідно тарифів, встановлених Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), що розміщуються на офіційному сайті Оператора системи розподілу, та у відповідності до прогнозованих обсягів споживання електричної енергії.

Орієнтований обсяг становить 500 000 кВт/год.